Séria komiksových kníh Monkey Prince z DC bude debutovať Lunar Nový rok 2022

Get na Monkey okolo nového roka, pretože nová séria komiksov Monkey Prince Comic Book od DC vyjde budúci február pre lunárny Nový rok! Zatiaľ čo mnoho krajín a spoločností oslavuje nový rok 1. januára, niekoľko ázijských krajín, ako sú Čína, Vietnam a Južná Kórea, oslavuje nový rok podľa lunárneho kalendára, ktorý ide pri cykloch Mesiaca. Z tohto dôvodu sa dátum nového roka neustále mení a budúci rok sa bude páčiť 1. februára, čo je vtedy, keď sa rodiny stretnú, aby jedli obrovské jedlo, vymieňali si dobré priania a … Monkey Prince (samozrejme)! Pretože toto sú základné veci, všetci!

Kto je knieža opíc?

Obrázok prostredníctvom DC Comics

Postava Monkey Prince bola prvýkrát predstavená na DC Festivale Heroes, 100-stranovej pocty komunite superhrdinov AAPI. Pôvodne vytvoril Gene Luen Yang a ilustrovaný umelcom Bernardom Changom, postava bola založená na Monkey King, známeho hrdinu z čínskej mytológie a milovaného protagonistu klasického príbehu, Journey the West. Monkey Prince je jedným z najnovších superhrdinov v tvare DC. Jeho alias je Marcus Sun a je dieťaťom opičího kráľa, hoci ho vychovali adoptívni rodičia a paradoxne sa nepovažuje za superhrdinu a nenávidí ich ako celok, verí, že sú stanovení a vidia sa ako vyššie nad obyčajnými obyvateľmi. Marcusove sily sú spojené s jeho emocionálnym stavom; Ak sa bojí, môže sa vrátiť k ľudskej podobe, alebo ak sa nahnevá, zvolal vietor príliš silný na to, aby ovládal.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekúnd po 12 minútach, 40 sekúnd

Živý
00:00
12:40
12:40

Počas DC Fandome sme sa dozvedeli, že Yang a Chang vydajú novú sériu komiksov Dvanásť vydaní, ktorá bude pokračovať v Marcusovom príbehu. Fanúšikovia boli tiež ošetrení do troch rôznych obalov: jeden od pôvodného umelca Bernarda Chang s koloristom Sebastianom Chenom, variantom obalu umelca Stanleyho „Artgerm“ Lau a prvé číslo variantu vydania umelca Zao Dao. Monkey Prince bude upravovať Jessica Chen od DC. Minulý rok sme videli niekoľko skorých náčrtov charakteru, ale teraz máme tiež celé postáv, ktoré sa môžu tešiť z toho, že boli debutované aj v DC Fandome! Pozrite sa na ne nižšie:

Ahh *kňučanie potešením !! */Obrázok prostredníctvom komiksu DC

Pre fanúšikov, ktorí nemôžu čakať do februára, aby si prečítali oveľa viac o Monkey Prince, o novom poviedke „Apokolips v nebeskej ríši“, práve zverejnil na adrese DCuniverse.com a DCCOMICS.com. V tomto príbehu môžu fanúšikovia čítať o nových postavách, ktoré bránia nebeskú ríšu proti Darkseidovi a jeho paradémom! „Apokolips v Nebeská ríša“ je spisovateľ Gene Luen Yang, umelec Bernard Chang, umelec (pre scény pre flashback) Billy Tan z Tan Comics, Colorist Sebastian Cheng a lister Janice Chiang.

Pozrite sa na oznámenie pre novú sériu komiksových kníh Monkey Prince Nižšie:

Séria komiksu s rozlohou 12-vydaných opíc bude debutovať 1. februára 2022, ktorý je lunárnym novým rokom.

Ste nadšení pre sériu komiksových kníh spoločnosti DC Monkey Prince? Kto je tvoja obľúbená postava? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Vystavený obrázok prostredníctvom komiksu DC

Leave a Comment