Kolektívne myšlienky: Pre decembrové knihy

toto publikovanie je uvedené v pod:

Hlavné body na domovskej stránke,
Rozhovory, ako aj stĺpce

Jedi majster KC Carlson

autor KC Carlson

Tento mesiac v tradičných zbierkach komiksov

Batman ’66: TV Stories

Batman ‘66: TV Stories (DC Comics): To je naozaj celkom cool. DC zhromažďuje množstvo príbehov Batman, ktoré pomáhali ovplyvňovať alebo boli prispôsobené televíznej relácii Camp-Fest Batman z roku 1966 pod novou obálkou Amandy Connerovej. Patria sem príbehy s Jokerom, Penguinom, Riddlerom, pánom Freeze (vlastne pán Zero), ako aj prvý vzhľad Batgirl. Príbehy sa prvýkrát objavili v roku 1948, ako aj v roku 1966. Niektoré sú klasiky, ktoré boli často dotknuté, avšak toto je prvýkrát, čo sa všetci zhromaždili spolu. Zahŕňa príbehy od Batman #53, 73, 121, 140, 169, ako aj 171, ako aj detektívneho komiksu #230, 346, ako aj 359. Pôvodní tvorcovia zahŕňajú výdavky, Gardner Fox, John Broome, Bob Kane/ Sheldon Moldoff, Dick vyskočil, Carmine Infantino, ako aj ďalšie. 160-stranová farebná softcover. ponúkané v januári.

Kroniky King Conan Zväzok 7

The Chronicles of King Conan Zväzok 7 (Dark Horse): predstavujúca „Day of Wrath“, ako aj ďalšie príbehy, ktoré tmavá koňa zanedbáva zmienku v ich žiadosti alebo kde boli príbehy úplne publikované. Práca Don Kraar, Mike Docherty, Judith Hunt, Geof Isherwood, Vince Colletta, ako aj ďalšie, vrátane obalu Michaela Kaluta. 208-stranová farebná softcover. Ponúkané vo februári.

Strašidelné archívy Zväzok 18

Strašidelné archívy Zväzok 18 (Dark Horse): Zber problémov #84 s #88 z notorickej hororovej antológie Warren Publishing! Tento vek podivných objavuje pôvodné časopisy organizované okolo tém, ako sú scenáre v súlade s odsúdenými, tradičné príšery, zverstvá vianočného času, ako aj Engracting World Mars! Podobne predstavuje pozoruhodnú prácu Al Williamsona, Carmine Infantino, Dick Giordano, Bernie Wrightson, Richard Corben, John Severin, Ernie Chan, Bruce Jones, Steve Englehart, ako aj ďalšie – okrem všetkých pôvodných stĺpcov fanúšikov a listov. 288-stranová farebná vkladačka. Ponúkané vo februári.

Démon: Z tmy

The Demon: From The Darkness (DC Comics): Fanúšikovia budú potešení, že DC nakoniec tlačí Matta Wagnera’s The Demon Miniseries, plus ďalší problém od Wagnera (#22) rutinnej série. Tento z roku 1986 prepracoval od dizajnéra Mage a Grendel v DCU skutočne splnenú, takže je to teraz nadprirodzená zvedavosť. 128-stranová farebná softcover. ponúkané v januári.

Marvel Masterworks: Captain America Zväzok 7

Marvel MasterWorks: Captain America Zväzok 7 (Marvel): V tomto zväzku vstupuje Cap do jedného z jeho vynikajúcich období, keď Steve Englehart začína skladať sériu a okamžite odhaľuje triky za verziami CAP 50. rokov 20. storočia. (Nezomreli „v druhej svetovej vojne“? Predohra k tradičnému face-off s S.H.I.E.L.D. Nick Fury! Vďaka výške Sal Buscema Artwork na tomto tradičnom priebere. Ďalšie príspevky od Gerry Conway, Steve Gerber, ako aj Johna Romita (Sr.). Zbiera kapitána Amerika (1968) #149-159. 248-stranová farebná vkladačka. ponúkané v marci.

Návužná návnada, ako aj ďalšie príbehy

Sucker návnada, ako aj ďalšie príbehy (Fantagraphics): Zhromažďovanie 25 tradičných „strašidelných“ príbehov Graham Ingels EC Comics. Podľa jeho prezývky môžete povedať, že Ingels sa špecializoval na chlieb, ako aj na maslo (a krv, ako aj orgány) hororové príbehy, ktoré boli nevyhnutné pre tradičné komiksy EC zo začiatku 50. rokov 20. storočia. Tu je niekoľko z najviac najlepších zo stránok Tales z krypty, šokových pozastavení, trezor hrôzy, ako aj príklady podpisovej postavy Ingelsovho podpisu „starej čarodejnice“ z strachu strachu. Plus normálny historický, ako aj biografický materiál. 208-stranový B&W Hardcover. Navrhujú psychiatri, ktorí manipulujú so svojimi údajmi, ako aj senátorov, ktorí hľadajú znovuzvolenie, zatiaľ čo sa snažia zachrániť mládež Ameriky. Ponúkané vo februári.

Superman: Guy of Steel Zväzok 8

Superman: The Guy of Steel Zväzok 8 (DC Comics): DC za chvíľu neurobil jednu z nich, zbieral všetky knihy Superman z éry Johna Byrne. Zahŕňa akčné komiksy #598-600, Superman #16-18, ako aj Adventures of Superman #439-440. Hosťujúce hviezdy zahŕňajú otázku, že žena, Man-Bat, ako aj zavedenie Checkmate. Medzi ďalších tvorcov patria Roger Stern, Jerry Ordway, George Pérez, Mike Mignola, Ty Templeton, ako aj Paul Kupperberg. 240-stranová farebná softcover. ponúkané v januári.

Úplne prvé kráľovstvo zväzok 3

Úplne prvé Kingdom Zväzok 3 (Titan): Tretí v sérii (zo šiestich) dotlačí priekopnícku nezávislú legendárnu sériu Jacka Katza. veľké ponuky ľudí z Nekkidov vMimoriadne hĺbkové fantasy nastavenia. zrelé témy. 208-stranová čiernobiela viazaná viaďovaná.

PS Artbooks

Harvey Thrillers: Race for the Moon, ako aj chlap v čiernej farbe

Harvey Thrillers: Race for the Moon, ako aj Guy in Black: Zhromažďuje závod na Mesiac #1-3 z roku 1958, ako aj Guy in Black #1-4 z roku 1957. Verím, že veľká časť tohto materiálu je teraz vo verejnej doméne. Materiál Jack Kirby z Race for the Moon bol nedávno privedený späť a dotlačený (práve minulý rok) v knižnici Simon & Kirby: Science Fiction. Extra umenie bolo od Al Williamsona. Guy in Black bol väčšinou od Bob Powell; Séria obsahovala normálne príbehy thrillerov s vypravcom (titulná postava). 288-stranová farebná vkladačka.

Klasika pred kódom: Zväzok 1

Klasika pred kódom: Zväzok 1: Zhromažďuje vec #1-9 z roku 1952. Táto vec bola hororovou hostiteľkou, nie obrovskou skalnou osobou alebo rukou v krabici. Vzoruje Art od Dicka Giordana a predpubidového muža Steve Ditko. 356-stranová farebná vkladačka.

Roy Thomas prezentuje: Tradičná fantómová žena Zväzok 3

Roy Thomas prezentuje: Tradičné fantómové ženy Zväzok 3: Zhromažďuje príbehy zo všetkých najlepších komiksov #8-17, Phantom Woman (Farrell Publications) #1-4, ako aj otázok Kid #17, ako aj 18. predstavenie Art od Matta Bakera ako Matta Bakera Rovnako ako Carmine Infantino, ako aj nové textové kúsky od Roya Thomasa. 288-stranová farebná vkladačka.

Poznámka: Veľa nových luxusných verzií, ako aj verzie TPB predchádzajúcich zbierok Artbooks PS sa na webových stránkach ponúkajú tento mesiac.

Tento mesiac v tradičných kolekciách komiksov

Kapitán jednoduchý zväzok 4

Kapitán Simple Volume 4 (Fantagraphics): Štvrtý (a posledný) zväzok vo prominentných dotlačoch Fantagraphics v plnej farbe Roy Crane Simple Sunday Stránky. Crane opustil nedeľný pás, keď syndikát uložil v roku 1937 politiky reštriktívneho formátovania a nedeľu nechal svojho asistenta Leslie Turnera. To umožnilo žeriavu sústrediť sa na každodenný pás až do roku 1943, keď úplne opustil pás a vyrobil Buzz Sawyer. Pred odchodom z nedeľného pruhu Crane vymyslel príbeh „stratené mesto“, ktorý mu umožnil nakresliť niekoľko z jeho preferovaných vecí – džungle, tigre, púštne ostrovy, ako aj krásne ženy – ako aj umiestniť kapitán jednoduchého a bielizne Tubbs. S niekoľkými pozoruhodnými dobrodružstvami, ktoré sa tu zhromaždili. 144-stranová obrovská (10,5 x 14,75) Color Hardcover.

Jackyho denník

Jacky’s Diary (IDW): Jedna ďalšia nepredvídateľná/kultová práca od IDW. Dizajnér Jack Mendelsohn má rozmanité televízne skóre, ktoré skladajú kreditné skóre, ktoré zahŕňajú smiech Rowan & Martin, Carol Burnett Show, ako aj korytnačky Mutant ninja Teen, okrem spoločného písania animovaného žltého ponorkového filmu, ako aj dlhodobo stratených Beatles Sobotné ranné karikatúry. Predtým prispel karikatúrami roubíkov do sobotného večerného publikácie, ako aj k ďalším časopisom. Podobne prispel k panike komiksovej komiksu EC a neskôr šialený. Väčšina z jeho práce bola pre sobotné ranné karikatúry, veľa najmä pre Hanna-Barbera, nadikáciu, ako aj Jay Ward. Na konci 50. rokov 20. storočia produkoval komiksový denník iba v nedeľu, ktorý bežal od roku 1959 do roku 1961. Bol stvorený, aby vyzeral ako ručne ilustrované kresby, ako aj výkriky malého dieťaťa, pokračujúce, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo, ako aj okolo. Rybárske výpravy, ako aj výlety do cirkusu, ako aj ďalšie detské veci. Návštevníci boli tým ohromení – buď to „nedostali“ a verili, že prúžok bol skutočným dieťaťom, napriek pravde, že bol ByLed „Jacky Mendelsohn, vek 32 1/2“ Tí, ktorí to pochopili, bola práca dospelého, že verili, že jeho schopnosti nepokročili vzhľadom na toto detstvo. Niektorí rodičia verili, že to bola funkcia, ktorá publikovala kresba detí, ako aj syndikát bol bombardovaný s výkrikmi chladničky. Strip sa nakoniec skončil, pretože výroba iba v nedeľu je mimoriadne nákladná.

Štyri farby #1091

V roku 1960 bol dotlačený ako jednostranné miesto Dell Comics (Four Color #1091). ako aj Mel Lazarus (mama). 192-stranová obrovská (11 x 8,5) farebná viazaná. Vyzerá to dobre.

Johnny Hazard: The Noviny Dailies Zväzok 3: 1947-1949

Johnny Hazard: The Noviny Dailies Zväzok 3: 1947-1949 (Hermes Press): Ak rozumiete iba práci Franka Robbinsa z jeho sedemdesiatych rokov Marvel a DC Jobs (The Invaders, Batman), dlhujete si to, aby ste si prezreli Robbins. „Majstrovské dielo. Novinové prúžky Johnny Hazard boli jedným z najväčších akcií/dobrodružstiev, novinárov druhej svetovej vojny všetkých čias. Reprodukované úplne z pôvodných tlačových dôkazov. 288-stranová B & W (W/Color) Hardcover.

Mary Perkins Leonard Starr na pódiu Zväzok 12: 1972-1974

Mary Perkins Leonard Starr na pódiu Zväzok 12: 1972-1974 (Classic Comic Press): Pokračovanie celkového dotlačenia tohto tradičného a krásneho pásu Leonard Starr. Zväzok 14 pokrýva denníky, ako aj nedeľné prúžky od 12. júna 1972 do 3. januára 1974. predstavuje úvod Don McGregor. Toto je jedna z najkrajších sérií reprintov, ktorá je dnes k dispozícii. 264-stranový Softcover B&W.

LOAC Fundamentals Zväzok 4: Alley OOP 1939

LOAC Fundamentals Zväzok 4: ALLEY OOP 1939 (IDW)/LOAC): Tento špeciálny štýl pruhovania novín sa vracia na ročnú hodnotu tradičnej uličky OOP od dizajnéra Vincenta Trout (V.T.) Hamlin. Hamlin v tomto bode skladal a kreslil pás už oveľa viac ako päť rokov, avšak veľa fanúšikov, ako aj historikov premýšľa o roku 1939 bod, v ktorom začína „klasická“ ulička OOP. Popri výletoch do 20. storočia, ako aj starovekého Grécka, obsahuje posledný zážitok z moo. Predstavuje Hamlinov štýl rozprávania príbehov, ako aj kreslenie, ktoré bolo súčasne vážne, fantastické a plné fackov. 336-stranový horizontálny štýl (11,5 x 4,25) B&W Hardcover.

Rusty Riley Zväzok 1: Dailies 1948-1949

Rusty Riley Zväzok 1: Dailies 1948-1949 (Classic Comics Press): S ohromujúcim umením od Franka Godwina, ako aj skripty od Rod Reeda, Rusty Rusty Riley hovorí dobrodružstvá o červenej sirskej detskej . Rusty končí v regióne Bluegrass v Kentucky, ktorý pracuje pre bohatého majiteľa dostihových koní, stretáva sa s podvodníkmi, ako aj s korupciou vo svete pretekov koní. Cieľom Rustyho je nakoniec byť žokejom a tiež vyzerať skvele v očiach jeho novej miláčikovej Patty Miles, dcéry šéfa. Je to krásny prúžok, ako aj Godwin skontroloval oblasť Kentucky, aby získal z prvej ruky odporúčanie oblasti, ako aj koní. Strip sa náhle skončil v roku 1959 po Godwinovej smrti na infarkt. Umelec Bob Lubbers vstúpil, aby vystrelil posledné dva týždne deja. Táto kniha predstavuje aj úvod Howarda Chaykina, rozhovor s Godwinovou dcérou, ako aj zriedka, ktorý videl Godwin Artwork. 360-stranový B&W Hardcover.

Superman: Zlatý vek Sunday Strany 1943-1946

Superman: Golden Age Sunday Strany 1943-1946 (DC/LOAC): Začiatok publikácie Sunday Superman Superman prúžky vrátane 170 strán, ktoré nikdy neboli vytlačené! Tieto tradičné komiksy, začínajúce 9. mája 1943, ako aj pokračovanie 4. augusta 1946, vyplňujú hlavný priestor v Superman Mythos. Vďaka práci Wayne Boring, Jack Burnley, Whitney Ellsworth, Jack Schiff, ako aj ďalšie. Sunday Superman prúžky, ako aj denníky B & W obsahovali jedinečné dejové línie, a budú vydané v samostatnej súbežnej sérii. Úplne prvá kniha IDW Dailies Superman Dailies bola nádherná, ako aj farebná nedeľa musí byť ešte oveľa viac super! Upravil a vytvoril Dean Mullaney s úvodom Mark Waid. mimoriadne odporúčané. 184-stranová obrovská (9,25 x 12) Color Hardcover. ponúkané v januári.

Veľké knihy

Absolute Superman/Batman Zväzok 2

Absolute Superman/Batman Zväzok 2 (DC Comics): Zhromažďovanie legendárneho ohýbania reality z problémov #14-26 od Jeph, ako aj Sam Loeb, ako aj skvelých obchodov, vrátane Carlosa Pacheco, Ed McGuiness, Tim Sale, Ježiš Merino, Ian Churchill, ako aj veľa ďalších. Hosťujúce v hlavnej úlohe striedajúce sa verzie Darkseid, Lex Luthor, Superwoman, Kamandi, Sgt. Rock, ako aj strašidelný tank. Problém č. 25 bol problém s výročím hviezd, ktorý obsahoval prácu Jossa Whedona, Brada Meltzera, Jim Lee, John Cassaday, Joe Madureira, ako aj ďalších. Rovnako ako #26 bol vynesený Sam Loeb pred jeho smrťou na rakovinu vo veku 17 rokov. Dvadsaťšesť spisovateľov, ako aj umelci, ktorí pochopili Sam, pracovali na výnimke tohto príbehu a prispievali k svojim obvineniam, ako aj licenčným poplatkom za problém Štipendijný fond Sam Loeb College. Dúfalo by, že v tejto knihe by boli zahrnuté veľké množstvo špeciálnych materiálov, ale pri získavaní sa nenavrhuje žiadny. Tieto absolútne vydania sú omnoho lepšie, keď DC skutočne vynakladá úsilie na zahrnutie extra materiálu v zákulisí. 336-stranová obrovská (8,25 x 12,5) Color Hardcover. ponúkané v apríli 2014.

Muppets Omnibus

The Muppets Omnibus (Marvel): Zhromažďovanie jednej z najcennejších nedávnych sérií komiksu (a vonku práve včas pre nový film Muppets!). Podľa všetkých práv sa táto kniha musí nazvať celkovým muppetom Roger Langridge (pretože zhromažďuje každý príbeh Muppet, ktorý napísal (a hlavne nakreslený) spoločnosťou Langridge. To však bude musieť byť iba prezývkou fanúšikov, pretože Muppets sú teraz obchodným obchodom Entita, ako aj oveľa lepšie pochopené-rovnako ako správne-ako Muppets Jim Henson. Táto veľká kniha pozostáva z Muppet Show #1-4 Miniseries z roku 2009, Muppet Show Comic Book #0-11, The Muppet Show Comic Books : Poklad Peg-Leg Wilson #1-4, ako aj Muppets #1-4 z roku 2012. Ako obvykle, i

Leave a Comment