Prevezme niekedy Valiant Cinematic World? Dan Mintz verí, že

venujte chvíľu, aby veril v myšlienke filmov komiksu. Pravdepodobne buď veríte v filmový film Marvel alebo DC predĺžený vesmír. Sú to franšízy, ktoré potrebujú roky, milióny a milióny dolárov, ako aj dostatočné oddaných fanúšikov, aby urobili niečo veľké. Ale napriek niektorým výkyvom tu aj tu, ako aj tu, dosiahli to. Niekedy sa zdá, že budúcnosť filmov komiksov bude natrvalo na ich pleciach, ale môžeme sa ukázať ako mýliť. Valiant Cinematic World je na svojej metóde otrasenia vecí. Dan Mintz, predseda spoločnosti Valiant Entertainment, hovoril s termínom o budúcnosti VCU. Chápe, že „stoja na pleciach gigantov“, ale sú pripravení to všetko prerušiť.

Valiant filmový svet je pripravený stáť v centre pozornosti

Každý chápe, čo sú Marvel a DC, bez ohľadu na ich mieru záujmu v komiksoch. Batman, kapitán Amerika, ako aj otázky Lady (aby sme vymenovali aspoň niektoré), sú všetky domáce mená, ako aj oprávnene. Zaslúžia si, aby sa zamerali na svetlo, existuje však viac ako dostatok priestoru na jeho zdieľanie, ak sa jedna ďalšia franšíza dokáže dostatočne rozlíšiť. DMG Entertainment práve nedávno prevzala Valiant Entertainment, ako aj ich komiksy. Je potrebné pracovať viac ako 2000 znakov, rovnako ako sú pripravení ich vziať na obrovskú obrazovku.

Podnikanie nedávno vstúpilo do vôd komiksových filmov s Bloodshot. Film s v hlavnej úlohe Vin Diesel, vydaný 13. marca 2020. Nie je to najlepší čas na nové vydanie, premýšľanie o celosvetovej pandémii, ktorá s ňou mala premiéru. Príbeh je v súlade s titulnou postavou, keď je zabitý a opätovne oživený, aby získal superveľmoci. Čísla pokladní sú zlým zastúpením potenciálneho filmu, pretože Covid-19 zabil akýkoľvek typ budúceho, ktorý mal. Koronavírus však nie je jediným problémom, ktorému budú čeliť akýkoľvek typ filmov VCU. Najväčší problém? Ide proti hlavným filmovým vesmírom, ktoré už boli zavedené.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekúnd po 12 minútach, 40 sekúnd

Živý
00:00
12:40
12:40

V nedávnom rozhovore s termínom mal Dan Mintz veľa, čo sa dá uviesť o budúcnosti Valiant Cinematic Universe. Uznáva, že to bude tvrdá cesta pred nami, verí však v autentické silné stránky každej statočnej postavy. Jeho slová objasnili potenciálnu, ktorú má podnik, ako aj dôvod, prečo by sme mali dávať pozor.

Obrázok cez Columbia Photos a Sony.

Ako je Valiant Entertainment dostatočne jedinečný

Marvel mal Disney. Podľa požiadaviek myši existujú konkrétne veci, ktoré sa v Disney nemôžu vyskytnúť. Vždy sa stanú rodinnými k špecifickému rozšíreniu, ako aj veci ako Gore, Nahota, ako aj extrémne kliatba sa jednoducho nemôžu stať. Doteraz to fungovalo, ale obmedzuje ich to. Mintz to rieši, ako aj porovnáva tieto dve spoločnosti a uvádza, že „ak sú sieťová televízia, sme HBO. Ak sú to PC, sme Mac, “zdôrazňujeme ich rozdiely. S Network TV určite nie je nič zlé, avšak spoločnosť HBO objavila slávu pre svoj materiál na hranicu hraníc, ktorý sieťová televízia nikdy nemusí urobiť. A ak Deadpool niečo dokázal, ľudia sú dole pre niektoré R-určené superhrdinové filmy.

Mintz tiež verí, že je nepresné veriť, že špecifikácia filmov komiksov bude vždy rovnaká. Porovnáva to s predtým, ako buď obchodoval celý filmový svet. Boli časy, keď boli filmy Batman v centre všetkého, ako aj ľudia by sa smiali konceptu Marvela, ktorý bol kedy schopný súťažiť. Ľudia verili, že DC bude vždy v čele, ale ukázalo sa, že sú nesprávne. Ak sa to môže stať, prečo sa Valiant Entertainment trasú veci podobným spôsobom?

Sú pripravení otriasť formátom

Jedna vec, ktorú Mintz verí v komiksových filmoch, je to, že nakoniec boli formálne. “Po chvíli je to len superhrdinovia, ktorí humlia planéty na seba.” Stáva sa to také veľké, “vysvetľuje. Iste, je celkom pekné sledovať, ako hrdinovia vrhajú planéty. Má však zmysel. Prvok „Dobrý chlap vždy vyhrá“ v predchádzajúcich komiksových filmoch, ktorý bol formálnym a je jednoduché predvídať presne, ako sa koniec vždy ukáže.

Riešenie tohto problému Valiant? Mintz verí, že postavy, s ktorými musia pracovať, sú ľudské ako nadľudské, čo im poskytuje jedinečné problémy, ktorým čelia. DCEU s tým vyvinula rozvoj, pretože mnohé z ich bojov závisia skôr od problémov morálky ako iba od superveľmotorov. Mintz v skutočnosti komentuje, ako to Joker to urobil vynikajúcim spôsobom, pretože umožnil ľuďom oprieť sa o ľudstvo toho všetkého. DCEU sa pokúsila vysporiadať sa s týmto typom príbehu, najmä pri umožňovaní postáv diskutovať o tom, či rozhodnutia, ktoré prijímajú, sú pre vyššie dobro. StiLL, majú tendenciu byť vo väčšom rozsahu, čo, ako hovorí Mintz, sa stane „tak veľkým“.

Chápeme, že pôvod superhrdinov nie je vždy na čom záleží, pretože sme to všetko videli. Namiesto toho môže byť užitočné tráviť viac času založením postavy ako celku, ako aj ako jediné upchatie v stroji. To, hovorí Mintz, nám umožňuje ísť „hlbšie“. Niektoré hrdinské filmy váhajú, aby sa presadzovali nad rámec toho, čo sme už roky sledovali, VCU sa však nebojí posunúť limity spôsobené očakávaniami.

Áno, sú dosť veľké. Obrázok cez Marvel Studios

Valiant má nejaké nové nové postavy s skvelými príbehmi, ktoré treba rozprávať

Valiant je najmladší v mnohých komiksových vydavateľoch. Sú z 90. rokov, o ktorých Mintz verí, že im poskytuje okraj. Presne vysvetľuje, ako sú DC aj Marvel výrobkami svojho času, ako aj časovým obdobím, v ktorom sa ich postavy narodili, vždy ich prinútia mať konkrétne obmedzenia. Keďže statočné postavy sú dosť novšie, uniká z niekoľkých z týchto limitov a majú „viac svetonázor“. Dodáva, že „ich problémy sú pre naše problémy lepšie“, uvádza, že existuje väčšia rozmanitosť.

Medzi postavy Valiant patrí Faith, superhrdina plus, Rai, japonský kyborg, ako aj Mary-Maria, bojová umelkyňa Latinx. Sú to postavy, ktoré Valiant produkoval, aby sa zabezpečilo, že by mohli vyskúšať príbehy s očami rôznych perspektív. Fanúšikovia sa už roky sťažujú na nedostatok zastúpenia v Marvel aj DC, často komentujú, prečo trvalo tak dlho, kým sa získal samostatný film. S Valiantom sa to javí, akoby to nikdy nemal byť problém.

Ak uvidíme, že Scorsese nasmeruje superhrdinový film, bude to statočne

Martin Scorsese vytvoril titulky pre svoju nechuť k superhrdinovým filmom. Vyhlásil, že to nie sú skutočné kino, ktoré ich porovnávajú so štýlovými parkami. Mintz k tomu komentuje a tvrdí, že verí, že Scorsese môže veriť iným spôsobom o svojich postavách. Scorsese postavy nie sú „veľké, zlé alebo správne alebo nesprávne. Sú to len, “tvrdí, že presne vysvetľuje, koľko Scorsese postáv, napriek svojim presvedčeniam, stále cítia ako postavy, ktoré dokážeme pochopiť a cítiť ich hlbokú minulosť. Ak sa postavy VCU môžu cítiť takto, možno bude mať úpravu srdca a uvidí výhodu v týchto postavách „zábavného parku“.

Scorsese chápe jeho postavy, ale priniesol by niekedy k životu komiksu? Obrázok cez Netflix.

Budúcnosť Valiant Cinematic Universe

Práve teraz náš jediný filmový filmový film, ktorý sa dá pozerať, je Bloodshot. Budúcnosť zvyšku môže byť oneskorená od pandémie, stále sa však rozvíja. Ďalší film, Harbinger, bude režírovať Justin Tipping, ako aj vydaný Paramount. Medzi ďalšie nadchádzajúce filmy patria Archer, ako aj Armstrong, Shadowman a Faith. Viac sa hovorí, že je v dielach.

Dan Mintz je nadšený z budúcnosti Valiant, ako aj pre Valiant Cinematic Universe. Rovnako má hlboký ako pre filmy komiksu a verí, že Hollywood ich predtým mýlil. Sú „gangsterskými filmami a západnými“ našej doby, ako aj „kotva popkultúry“. Nesúhlasíme, tak dobre, ako sme nadšení, keď vidíme, čo pre nás platí budúcnosť Valiant Cinematic World.

Vývoj úspešného vesmíru Trvalo viac ako 20 rokov, avšak Dan Mintz verí, že Valiant to dokáže za kratší čas. Takže, čitatelia, ste nadšení, keď vidíte, čo má prísť? Pochopme, čo veríte o statočných postavách, ako aj v prípade, že si myslíte, že Bloodshot bol skvelým úvodom.

Odporúčaný obrázok prostredníctvom obrázkov Sony.

Leave a Comment