Marvel Comics debutuje novým all-britským tímom, Úniou … a nediskutovalo sa dobre

oomph. Čokoľvek Magic Marvel zasiahla Dawn z X a všetky jeho rôzne spustenia sa nezdá, že pracuje pre Empyre, ďalšiu hlavnú udalosť Marvel Blockbuster. Jedna zo sérií, ktorú Marvel Comics debutuje, debutuje novým superhrdinovým tímom z britských ostrovov menom Union. Nový tím sa skladá z všeobecne nových postáv vrátane zboru z Walesu, Kelpie zo Škótska, hadov zo Severného Írska a ich nového vodcu Britannia. A jednou vracajúcou postavou je Union Jack, opakujúca sa postava vzhľadom na to, že jeho debut v kapitáne America v roku 1981. Tento nový tím a nové postavy … to neprechádza dobre.

Marvel Comics má nové zväzky tónových nepočujúcich postáv

(Obrázok: Marvel Comics)

Brexit, kontroverzné rozhodnutie Anglicka o opustení Európskej únie, bolo prijaté pred menej ako mesiacom. A to bolo po takmer štyroch rokoch neustáleho boja. Potom je skutočnosť, že Škótsko sa snaží získať svoju nezávislosť. Medzitým v Severnom Írsku je rastúci počet občanov, ktorí sa chcú zjednotiť so zvyškom Írska. Napriek celej tejto divízii Marvel Comics predstavuje britský tím s názvom … Únia? Fanúšikovia samozrejme vyjadrili svoje starosti na Twitteri a poukázali na to, aký problematický je tento tím – najmä pomocou únie Jack.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekúnd po 12 minútach, 40 sekúnd

Živý
00:00
12:40
12:40

Noviny vo Veľkej Británii Nezávislý zhromaždil niekoľko tweetov od fanúšikov Marvel, ktorí nie sú spokojní s novým tímom, z ktorých niektoré môžete vidieť nižšie:

“Po tom, čo porazili miestni prisťahovalci pre zločin ae, aby ukradli britské práce, únie Jack inhales na solídnu minútu, naplní mu hruď na bezbožnú úroveň AE nacionalizmus, predtým, ako Screamin jeho úlovok v 500 decibeloch:„ Nepáči sa mi To? Vieš, kde sú dvere fackin ???. “

-@butsay

„Spojené kráľovstvo: Len sme prežili Brexit, BBC je v prdeli, NHS je ohrozená, škótska otázka nezávislosti nezmizne.

Marvel: Tu je britský tím superhrdinov vedený Britannia (?? ‍♂), hady zo Severného Írska (?) A Union Jack, ktorý nosí masku GIMP ???. “

-@Filmgob

Zabudol Marvel, že už majú superhrdinského vodcu Veľkej Británie?

(Obrázok: Marvel Comics)

Keď Marvel Comics debutuje v únii a ktokoľvek, kto je Britannia, zdá sa, že redaktori Avengers nemusia čítať Excalibur. Viete, tento tím mutantov vedený kapitánom Británie, ktorý zabezpečuje Anglicko – a svet – z nadprirodzených hrozieb. Majú apokalypsu, ktorá chráni svoj národ. Namiesto vytvorenia úplne nového tímu väčšinou nových postáv … možno použite tím, ktorý už existuje? Iba nápad.

(Odporúčaný obrázok: Marvel Comics)

Leave a Comment