To, to a nejaká ďalšia vec!

Tento príspevok je uvedený v časti:

Hlavné body na domovskej stránke,
Rozhovory a stĺpce

KC Carlson

Stĺpec KC od KC Carlson

Batman od Scott Snyder a Greg Capullo Omnibus Zväzok 1

DC má tento týždeň pár omnibusov: Najprv je tu Batman od Scott Snyder a Greg Capullo Omnibus Zväzok 1. Tento viazaný zoznam zhromažďuje prvých 33 čísel uznávaných behu Snyderom a Capullom. Medzi ďalších tvorcov patria James Tynion IV, Marguette Bennett, Ray Fawkes, Jonathan Glapio, Rafeal Albuerque, Becky Cloonan, Andy Clarke, Sandu Florea, Jason Fabok, Jock, Andy Kubert, Alex Malev, Sandra Hope, Danny Miki, Wes Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig, Craig , Drew Geraci, Jack Purcell, Marc Deering, Dustin Nguyen a Derek Fridolfs. Táto kniha je neuveriteľných 1 152 strán, takže vám dôjde k vážnemu poškodeniu vašej nohy, musíte ju neúmyselne upustiť. (DC musí skutočne ponúkať poistenie. Pre knihu. Noha sa nakoniec vráti späť.)

Lucifer Omnibus Zväzok 1

Zväzok 1 Lucifer Omnibus Zhromaždí Sandman predstavuje Lucifer (1999) #1-3, Lucifer (2000-2006) #1-35 a Lucifer: Nirvana (2002). Táto pevná väzba je iba tisíc strán. (Iba on hovorí … Sheesh!) Napísal Mike S. Carey a ilustroval Scott Hampton, Peter Gross, Dean Ormston, Christopher Moeller, John J. Muth, Ryan Kelly, Chris Weston, Craig Hamilton, Warren Pleece a James Hodgkins. Nikdy som nečítal žiadne Lucifer, ani som si užil televíznu show (čo je jedným z Johannových vinných potešení). Nemyslím si, že títo dvaja majú veľmi spoločné. Okrem Neila Gaimana, ktorý vyjadril Boha, Luciferov otec, v epizóde.

Excalibur #1 (stimul 1: 100 skrytý klenot – Alan Davis)

Plus: Nezabudnite sa tento týždeň pozrieť na variant Alan Davis Hidden Gem pre Excalibur #1. Dlhodobí čitatelia už vedia o Davisovom behu na začiatku pôvodnej série Excalibur od roku 1988, takže je skvelé, že Alan sa vrátil na krátku návštevu. Keď už hovoríme o Alanovi Davisovi, nezabudnite sa pozrieť na nové štvorročné minisérie s názvom Tarot, ktorý sa začína v januári od Marvel. Davis píše a dodáva obaly založené na konfliktoch Old Avengers vs. obhajcov pred mnohými rokmi a Paul Renaud je interiérový umelec. Som nadšený akýmkoľvek odkazom na vždy zábavný koncept postavenia Avengers proti Marvelovmu „nekometovi“ The Defenders!

Tarot #2

Medzitým … (chýba mi Dick …). Tento týždeň sú tiež nové ukážky diamantov, takže to naznačuje, že čoskoro každý musí začať premýšľať o tom, čo chcú kúpiť na prepravu od januára. (Áno, je to takmer budúci rok …) Dovoľte mi, aby som vám povedal o niekoľkých veciach, na ktoré by ste mohli zvážiť, keď vonku zima …

Kód Oracle

Oracle Code je nový 208-stranový grafický román, ktorý napísal Marieke Nijkamp (ktorý je tiež autorom najpredávanejšej New York Times #1 New York Times) a ilustrovaný Manuel Preitano. Rozprávajú príbeh o tom, ako sa Barbara Gordon musí prispôsobiť „novému normálu“ po tom, čo jej strelec opustil ochrnutú pod pásom a jej fyzickú a duševnú rehabilitáciu v Arkham Center. Nepomáha to, že jej noci sú plné zvláštnych zvukov, zatiaľ čo ostatní jednotlivci záhadne zmiznú. A pri vyšetrovaní musí tiež bojovať proti fantómom svojej minulosti … kúpte si tento samostatný príbeh mladých dospelých teraz na prepravu v marci.

Hnev Omnibus prízraku

Chcel by som tiež druhý výber Roberta Greenbergera z nadchádzajúceho hnevu Spectre Omnibus. Zhromažďuje to všetky najskoršie moderné vystúpenia (ktoré v tejto knihe naznačujú žiadne veci Zlatého veku), vrátane Gonzo, nemôžete sa vyskytnúť-v skutočnosti čítať-tento spisovateľ Michael Fleisher a umelec Jim Aparo . Niektoré z najpodivnejších obchodov superhrdiny, aké kedy povedali! (Druh, ktorý bude trvať vo vašom podvedomí roky a roky!) (Poznámka editora: Užite si v pondelok Robertov stĺp.)

Na vás, Marvel!

Kapitán Amerika: Koniec

Už ste niekedy frustrovaní, že sa zdá, že príbehy superhrdinov komiksov pokračujú ďalej a ďalej, ad infinitum? Vyzerá to, že Marvel Comics s tým niečo robí s radom komiksov s názvom „The End“. V januári sa zaviazajú povedať finále kapitána Ameriky, Deadpoolu, kapitána Marvela, Milesa Moralesa, Venoma (Yay! Som tak fanúšikom Venom …) a Doctor Strange. Toto sú všetky 40-stranové jednostranné zábery. Vreckovky nie sú zahrnuté.

Zázraky x #1

Marvel tiež dostal mini-revival koncepcie Alexa Rossa Earth X, ktorý sa objaví v januári. Tento sa nazýva Marvels X a napísali Ross a Jim Krueger s umením Well-Bee. (Nie som oboznámený s Well-Bee, ale teším sa na viac!

Jessica Jones: slepé miesto #1

Tiež sa vracia v januári: Jessica Jones (Kelly Thompson a Mattia Iulis). . . Hawkeye: Freefall (Matthew Rosenberg a Otto Schmidt a predstavujúci návrat Ronina). . . King Namor (a veľa oveľa viac postáv) sa objaví v útokoch Atlantis #1 (z 5). . . A nesmrteľný Hulk nájde nového hostiteľa-fantastického Spider-Man? Je to v januári nesmrteľnéhoHulk: Úžasná sila jednorazová.

Keene na Archie!

Archie a Katy Keene #1 Emanuela Lupacchino Cover

Dokonca aj Archie Comics má tento mesiac hosťovskú hviezdu crossover. Archie a Katy Keene #1 (aka Archie #710) napísali Mariko Tamaki a Kevin Panetta s umením a obalom Laury Braga. Comic znovu predstavuje Katy Keene do Riverdale práve včas na spustenie televízneho seriálu Katy Keene v reálnom svete na CW! „Prvé vydanie“ má variantné obaly Francesca Francavilla, Emanuela Lupacchino (W/ Lee Loughridge), Billy Tucci (W/ Wes Hartman), Paul Renaud a Braga (s Bryanom Valenza). Paparazzi nie sú zahrnuté.

___________________________

KC Carlson: Ak sa zdá, že tento stĺpec robím pár desiatok ďalších vecí, v rovnakom čase, keď som to písal, ste veľmi vnímaví. Gratulujeme! Niekto má pár dní navyše, ktoré by ste mi mohli požičať?

Westfield Comics nezodpovedá za hlúpe veci, ktoré hovorí KC. Najmä tá vec, ktorá vás skutočne podráždila. Je možné, že ma dnes všetko dráždi? Bolo to včera prvé sneženie. pred Halloweenom. Vďaka bohu, že sa to už väčšinou roztavuje.

Leave a Comment