Five Wise Sega Genesis Video Game Investments

A SEGA Genesis

Sega Genesis bola vždy okrajovým bitovým súrodencom oveľa výraznejších neuveriteľne Nintendo. Genesis nebola vystrašená, aby na začiatku deväťdesiatych rokov posunula limity povoleného materiálu na konzolách. Toto je najkrajšie, čo je príkladom ekologickej krvi, ktorá je prítomná v prístave Mortal Kombat na SNES. Genéza však ukázala tieto úmrtia škorpióna v celej svojej krvavej sláve. Ako vždy v situácii v takýchto situáciách, neuveriteľne Nintendo bol v tom čase oveľa dominantnejší, ako aj stále na fáze zberateľov. To nie je uviesť, že neexistuje trh, jednoducho nemá tak veľa obrovských výrobcov peňazí ako SNES. Práve tu je päť hier, ktoré robia múdre investície do Sega Genesis.

Sonic, ako aj Knuckles (1994)

Sonic musí byť na tomto zozname, ktorý si však má vybrať? Vlajková loď pre konzolu má veľa titulov, z ktorých si môžete vybrať, avšak Sonic a Knuckles ponúkajú vysokú hodnotu pre voľné kazety za viac ako 15 dolárov, ako aj vynikajúcu hodnotu v boxe, ktorá v súčasnosti predstavuje viac ako 275 dolárov.

Crusader of Centy (1994)

Toto hľadané Zelda Clone je jedným z obrovských drahokamov peňazí na tomto zozname. Nie je to obrovské meno pre túto hru, pretože články majú obrovský predaj v krabici alebo mimo nej. Lucky Sellers môžu získať 400 dolárov plus za voľnú kópiu hry, ako aj predaj nad 2000 dolárov za novú kópiu v krabici! Skontrolujte križiak Centy na GameValuenow

Castlevania: Bloodlines (1993)

Späť na franšízové ​​obľúbené s týmto všeobecne známym názvom. Veľké franšízy majú tendenciu byť konzistentné, ak nie sú výnimkou menej veľkolepých predajcov na akomkoľvek type konzoly, ako aj Castlevania. Táto hra je špeciálna, pretože predajná podlaha nie je ďaleko od stropu. Voľná ​​kópia vo voľnej prírode môže stále na webe nad 70 dolárov. NOVINKA v krabici sa objaví tesne nad 190 dolárov.

The Punisher (1993)

Som trochu komiksová orech, ako aj Punisher je vynikajúcim príkladom toho, ako môže Genesis Sega posunúť hranice prijateľného obsahu. Bolo porovnávané s Mortal Kombat pre množstvo krvi a prítomného gore. Vyzdvihnite si túto hru vo Wild, ako aj voľná kópia môže web viac ako 100 dolárov, ako aj kópia v krabici môže zasiahnuť známku 1 000 dolárov.

Earthorm Jim (1994)

Napriek vynikajúcim spomienkam, ktoré mám na hranie tejto hry, to nie je jeden z vysokých valcov na tomto zozname. V skutočnosti Jim Jim ukazuje, čo získate s veľkým množstvom videohier alebo s akýmkoľvek typom zberateľských predmetov. Voľná ​​verzia má miernu hodnotu a sedí okolo 20 dolárov. Vedenie tohto prípadu, nová v krabici vám môže web zaistiť až 200 dolárov. Táto hra je na tomto zozname, pretože rovnako ako všetky prominentné hry, je potrebné ponúknuť omnoho viac kaziet, aby sa vyzdvihli v obchodoch Thrift, predaja garáží, ako aj ďalšie oblasti, v ktorých môžete získať nízku a ponúkať vysoko.

Záver

S oficiálnym vývojom a vydaním prenosného systému Genesis SEGA sa k konzole bude zaujať oveľa väčší záujem. Genesis zaznamenala dôveryhodný rast už mnoho rokov, ako aj v dohľadnej budúcnosti. Aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou nedosiahne zberateľnosť neuveriteľne Nintendo, Genesis Sega má niektoré užitočné drahokamy rozptýlené po celom svete a poskytuje solídnu investičnú príležitosť.

Zdieľajte toto:
zdieľam

Redit
Twarch

Linkedin
Tumblr

Telegram
Pinterest2

Facebook
Vreckovka

Whatsapp

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Kto vyhrá? Pracovná skupina Justice League pre neuveriteľne Nintendo a Sega Genesin 1995 Justice League Deputle Force debut vo svete videohier s bitovými fanfármi, ako aj ešte horšími recenziami. Táto normálna bojová hra, ktorá bola založená spoločnosťou Sunsoft, ako aj vydaná spoločnosťou Accelach, predstavovala sponky Justice League, ako sú Batman, otázka, ekologická lucerna, Flash, Aquaman, ako aj samozrejme Superman. …
28. apríla 2021 v „nedávnom“

Heritage’s 22. – 23. apríla videohry Auctiona Fresh Batch of Glasted Video Games pristála na aukciách Heritage. Existuje určitá vysoká kvalita, určitá nižšia trieda, avšak všetko je zábavné, keď sa zvyšuje ponuka. Na čo sa dáte pozerať? *Všetky popisy hier sú zdvorilostné aukcie dedičstva. Metroid – Wata 9,4 A+ Seated [Hangtab,…
10. apríla 2022 v „nedávnom“

Aukcie Heritage Auctions: Súčasná aukcia videohier Dreamer Collection Video Gamesheritage obsahuje množstvo vstupov zo zbierky Dreamer. S niektorými špeciálnymi titulmi, ktoré sa oplatia pozrieť alebo dva, je tu nahliadnuť do niekoľkých dobrôt na ponuky. Ako vysvetlil Heritage, „Zbierka Dreamer Collection obsahuje hry z vznešeného snov pôvodného majiteľa o stavbe…
15. marca 2022 v „nedávnom“

Strážca videohier

Leave a Comment