Odvážne go skúma post Beyond World of Star Trek

médium – 50. výročie Star Trek je na nás a na ďalšie oslavu, IDW Publishing, pod licenciou CBS Consumer Products, predstaví novú sériu Star Trek v sérii Star Trek v Október.
Star Trek: Odvážne sa zíde fanúšik obľúbený tím Trek Mike Johnson a Tony Shasteen o písaní a umeleckých povinnostiach, a bude uspieť v súčasnosti bežiacou sériou Star Trek, ktorá sa skončí po 60 otázkach rozširovania vesmíru. Sledujte. Odvážne Go sa bude riadiť udalosťami Star Trek Beyond, posledného hlavného filmu v prebiehajúcej filmovej ságe.

“Aký lepší spôsob, ako osláviť 50. výročie Star Trek?” pýta sa editorka Star Trek Sarah Gaydos. “A aký lepší tím to urobiť?” Mike a Tony sú pripravení vziať sériu takým vzrušujúcim smerom. Nemôžem sa dočkať, až predstavím svet týmto novým postavám … ako aj niektorých zaujímavých priateľov a nepriateľov z minulosti. “

Zaznamenávať dobrodružstvá kapitána Kirka a jeho kultovej posádky, nebezpečenstvo na rozdiel od všetkého, čomu čelila federácia predtým, ako ohrozuje našich hrdinov, keď skúmajú nové svety a stretávajú sa s novými druhmi. To všetko plus úplne nové uniformy pre posádku!

Star Trek: Odvážne sa tento október vydá do komiksových obchodov a bude obsahovať obaly variantov predplatného zameraného na znak, ktorý sa týka odberu odberu od série Series Artist, Tony Shasteen. Začína sa tu odvážne nová éra Star Trek!

™ & © 2016 CBS Studios Inc. Star Trek a súvisiace známky a logá sú ochranné známky spoločnosti CBS Studios Inc. Všetky práva vyhradené.

O IDW
IDW Media Holdings, Inc. (OTC Pink: IDWM) je plne integrovaná mediálna spoločnosť, ktorá zahŕňa vydavateľstvo, hry, zábavu a galériu komiksu v San Diegu.

Komiks a grafický román IDW Publishing obsahujú niektoré z najobľúbenejších zábavy na svete, vrátane Transformers, My Little Pony, Star Trek, Teenage Mutant Ninja Korytnačky, Ghostbusters a Disneyho klasické postavy. V jadre spoločnosti IDW je jej záväzok voči komiksom vlastneným tvorcom vrátane 30 dní v noci, Locke & Key, Wormwood, Ragnarök, V-Wars a Archanjel od bestselling sci-fi autor William Gibson.

Publishing IDW je tiež domovom uznávaných a ocenených odtlačkov; Horná polica, knižnica amerických komiksov, Yoe! Knihy a umelecké vydania, ktoré predstavujú najväčšie originálne umenie, aké kedy bolo vydané v American Comic Books.

Rozmanitá zostava spoločnosti IDW Games zahŕňa medzinárodný fenomén Machi Koro, ako aj zasiahnuté hry s licenciou, ako sú X-Files, späť do budúcnosti, Kmotr a TMNT.

IDW Entertainment v súčasnosti slúži ako celosvetový distribútor Wynonna Earp vysielanej na kanáli Syfy v USA a vyrába jemne BBC America Dirk Dirk.

Zdieľajte toto:
zdieľam

Redit
Twarch

Linkedin
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Vreckovka

Whatsapp

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Star Trek Bump? Časť 2: Varianty Whitman (Con nie)! S nedávnym rozmachom v komiksových cenách Star Wars odstupňovaných CGC sa špekulácie obracia na iné sci-fi franšízy, aby zistili, či podobné nárazy v úrokoch a cenách môžu byť na obzore. Špekuloval som o komiksoch predátora Dark Horse v predchádzajúcom príspevku. Môžete si to prečítať tu. Takže bude hviezda …
22. januára 2021 v „komiksoch“

Prehľady Comiclist: Star Trek Zbierka Mirror Universe Next Generation TPGO do zrkadlového vesmíru, aby sa stretla s chladnokrvnou posádkou I.S.S. Enterprise-D a ich kapitán, bezohľadný Jean-Luc Picard, v tejto zbierke troch grafických románov! Priestor … posledná hranica. Toto sú plavby I.S.S. Enterprise-D. Jeho pokračujúca misia: dobyť podivné nové svety, zotročenie …
8. júna 2021 v „Comiclist“

Prehľady Comiclist: Star Trek #400celebrate IDW 400. vydanie komiksov Star Trek s týmto monumentálnym problémom zdôrazňujúc fanúšikovú éru uznávanej série. Táto zbierka Minis spája veteránov Star Trek Comics na rovnakej oslave minulosti a budúcnosti komiksov Star Trek IDW. Pripojte sa k Little Keyla Detmer – ako je vidieť v Star Trek: Discovery – Adventures…
6. september 2022 v „Comiclist“

Leave a Comment