Obrázok Comics vytiahne rozdelené stavy hysteria#4 Cover

Release – Image Comics a Howard Chaykin by sa chceli ospravedlniť nad núdzou spôsobeným obalom rozdeleným stavom Hysteria#4.
Nie je to zámer Howarda ani obrazu spôsobovať bolesť, ktorý sa už stará o netoleranciu alebo nepriateľstvo na osobnej úrovni. Všetci súhlasíme s tým, že akákoľvek forma bigotnosti je nesprávna, a tento komiks existuje v dôsledku hnevu a frustrácie nad rýchlo eskalujúcou nespravodlivosťou vo svete naplnenom ľuďmi príliš rýchlym na to, aby posúdili ostatných na základe ich rasy, náboženstva alebo rodovej asociácie.

Účelom tejto série je znieť alarmy. Rozdelené stavy hystérie sú komiksom o strašidelnej budúcnosti, pre ktorú smerujeme, ak naša krajina zostane na svojej súčasnej ceste. Howardovým cieľom je, aby sme sa pozreli na spoločnosť, ktorá sa rozpadá pod váhou nevedomosti, nenávisti a netolerancie, a to ďaleko od potvrdenia strašného násilia znázorneného alebo hrozného jazyka, ktoré používa veľa postáv. Je znepokojujúce byť si istí, ale je ťažké sprostredkovať hrôzy sveta pokazené bez toho, aby sme ukázali, ako to vyzerá.

Ľudia opísali obal na rozdelené štáty #4 ako nechutné, a majú pravdu, v tom: všetky zločiny z nenávisti sú desivé, odľudšťujúce a nechutné a zámerom tohto obalu bolo vyzvať ľudí, aby sa pozreli na to, čo my ako my spoločnosť sa stala. Každý zločin z nenávisti je spáchaný pod obalom úmyselnej nevedomosti, pretože vždy existuje niekto spokojný, aby sa odvrátil od toho, čo sa skutočne deje, alebo označuje hanebné pravdy ako „alternatívne fakty“. A čo viac, ignoruje, že tieto zločiny z nenávisti existujú – a že sa teraz dejú ideálne – akýmkoľvek spôsobom sa zlievajú, ako sa stali zlými vecami, zdá pozornosť.

Vo svojom jadre sú rozdelené stavy hystérie pomsta fikcie umiestnené na pozadí národa na pokraji kolapsu, s chamtivými a skorumpovanými ľuďmi, ktorí ho priviedli k tomuto bodu v nitkových krížoch. Keby to bola iba kniha, ktorá bola uvedená, že je provokatívna z dôvodu provokatívnej, image by ju nezverejnil. Táto séria je určená na to, aby sa ľudia nahnevali na to, čo sa deje vo svete, teraz ideálne, a má za cieľ prinútiť ľudí, aby sa chcú brániť a odolať tomu, aby sme sa na nás všetkých dostali veľmi skutočný útlak.

Toto sú časy, ktorým prežívame, a hoci tento komiks kladie dôraz na to, aké zlé veci sa stali a o koľko horšie by mohli byť možné, nebolo absolútne naznačené, že nikomu poškodzuje. Chápeme však, že bez toho, aby sa dozvedel obsah seriálu, je krytie tohto problému bolestivé a urážlivé.

S ohľadom na to sa bude venovať oveľa väčšia citlivosť budúcim obalom rozdelených stavov hystérie. Pôvodné obaly k vydaniu č. 4 sa nepoužije a nahradí sa obal pre vydanie č. 6.

Zatiaľ čo imidž ako spoločnosť sa zaväzuje k bezplatnému prejavu a umeleckým prejavom, uznávame tiež našu zodpovednosť za citlivú na všetkých členov našej čitateľnosti. Počúvame všetku spätnú väzbu – od našich tvorcov, od našich obchodných partnerov, od našich čitateľov – ale Comics Image Comics uznáva, že by sme mohli reagovať na starosti čitateľov o grafickej povahe tohto obalu oveľa rýchlejšie a s oveľa väčšou empatiou a empatiou a porozumenie. Ospravedlňujeme sa za to, že tak neurobíme skôr.

Zdieľajte toto:
zdieľam

Redit
Twarch

Linkedin
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Vreckovka

Whatsapp

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Rozdelené stavy Hysteria #1 sa ponáhľali späť do vydania Prinmedia – Image Comics s potešením oznamuje, že Howard Chaykin (American Flagg!, Satellite Sam) znova obrátil priemysel na hlavu svojimi najnovšími rozdelenými stavmi hystérie. Prvé vydanie tohto spadajúceho dystopického príbehu bude…
17. júna 2017 v „komiksoch“

Amerika je rozbitá v Howard Chaykin’s The Divised States of Hysteriamedia Release-Image Comics s potešením oznamuje, že tento rok v júni bude dizajnér Howard Chaykin (American Flagg!, Black Kiss, Satellite Sam) dodať rozdelené stavy hystérie-Pulls-no-no -Punches, dystopický príbeh o napätí o dramatickom dole…
24. marca 2017 v „komiksoch“

Comiclist: Image Comics Nové vydania pre 07/12/2017Comiclist: Image Comics Nové vydania na stredu 12. júla 2017, Charles LePage. Bodnohorské zväzok 5 TP, 12,99 dolárov Black Cloud #4, 3,99 $ Curse Words Zväzok 1 TP (neoficiované Diamondom), 9,99 dolárov Deadly Class #29 (zakryte Wesley Craig a Jordan…
10. júla 2017 v „komiksoch“

Leave a Comment