Správa: Alfred Molina, aby sa vrátil ako doktor Octopus v Spider-Man 3

Keď Spider-Man v roku 2002 zasiahol divadlá, zostal film komiksového filmu v plienkach. Prvý film X-Men bol hitom, ale bolo na Spider-Manovi Samovi Raimiovi a Tobeyovi Maquire, aby sa stal viac ako len náhoda. Serious Movie People ™ stále zostal skeptický, pokiaľ ide o dlhodobú životaschopnosť týchto filmov. Napriek tomu, keď Spider-Man 2 zasiahli divadlá, ľudia začali chápať, že tieto filmy boli viac ako len „jazdy v zábavnom parku“ (aj tak väčšina ľudí). Jedným z hlavných dôvodov, ktoré za to, bol darebák v pokračovaní Spidey a moderné publikum ho opäť uvidia v akcii. Nová správa hovorí, že Alfred Molina sa vráti ako doktor Octopus v Spider-Man 3, ktorý v súčasnosti natáča v Atlante v Gruzínsku.

Aj keď je táto správa samotná vzrušujúca, zvyšuje očakávanie tohto filmu na základe skorších správ o obsadení. Jamie Foxx, ktorý hral Electro v Amazing Spider-Man 2, znovu prehodnotí svoju úlohu, ako sme uviedli v októbri. Zatiaľ čo toto pokračovanie je pravdepodobne najneglikovanejším Spider-Movie, Foxxovo zobrazenie Maxa Dillona nebolo jedným z dôvodov. Vzhľadom na jeho vystúpenie vo filme Netflix Film Project Power v tomto roku je jasné, že tieto druhy veľkých akčných rolí sú stále veľmi v kormidlovni speváka a herca. (Je tiež vedúcim v ďalšom filme Pixar, Soul.) Zdá sa teda, že doteraz bez názvu Spider-Man 3 bude pre týchto darebákov Marvel ďalším „domovom“ druhov.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekúnd po 12 minútach, 40 sekúnd

Živý
00:00
12:40
12:40

Zostáva nejasné, ako sa tieto čísla zmestia do filmu. Vieme, že Benedikt Cumberbatch sa v tomto filme objaví ako doktor Strange. Herec Sherlock v súčasnosti natáča doktora Strange v Multiverse of Madness, ktorý režíroval nikto iný ako Sam Raimi.

Ako bude Spider-Man 3 používať lekára Octopus a Electro?

obrázok cez obrázky Sony

Prirodzene, fanúšikovia chcú vedieť čo najviac detailov o Alfreda Moline a návrate jeho doktora Octopusa v Spider-Man 3. Pretože toto obsadenie nebolo oficiálne potvrdené, pravdepodobne budeme musieť počkať, až sa to určite dozvieme . Existujú však dve prevládajúce teórie, z ktorých každé majú určité nepriame dôkazy na ich podporu. Prvá teória je, že je to súčasť Marvelovho objatia Multiverse.

Nová správa dnes prišla od hollywoodskeho reportéra, ktorý uznáva, že GWW.com informovala o prítomnosti Moliny na konci novembra. Napriek tomu to naša vlastná Emily O’Donnell zavolala späť v októbri, keď špekulovala, že Spider-Man 3 by mohla zriadiť zlovestnú šesť situáciu. Skutočnou otázkou je, či ide o situáciu v multiverse alebo či ide iba o „verzie“ týchto darebákov MCU.

Pokiaľ ide o druhý bod, ľudia poukazujú na J.K. Simmons hrá iného J. Jonah Jamesona v Spider-Man: ďaleko od domova. Vyzerá a znie to ako JJJ z Raimiho filmov, ale je to jednoznačne iná osoba. Pokiaľ ide o argument v multiverse, ľudia poukazujú na pavúkovú verziu, ktorý už plne prijal koncept multiverse. Existuje tiež pokračovanie Doctor Strange, ktoré ho spomína v názve, a že Kevin Feige povedal, že multiverse je budúcnosť MCU. Dáva to zmysel, pretože, rovnako ako DC a Warner Bros, robili s krízou na nekonečných zemiach, to znamená, že postavy môžu byť prepracované a zároveň udržiavať originály „kánon“.

Nakoniec však odôvodňujú návrat Alfreda Moliny do úlohy doktora Octopusa, zdá sa, že Spider-Man 3 je možno najväčší pavučina.

Film Untitled Third Spider-Man od spoločnosti Sony a Marvel Studios sa chystá debutovať v divadlách v decembri 2021.

Co si myslis? Podeľte sa o svoje myšlienky, reakcie a teórie o tom, ako použijú postavy v komentároch nižšie.

Odporúčaný obrázok cez Kolumbia Pictures.

Leave a Comment