Hellions od Zeb Wells sa stal najnovším úsvitom tímu X!

Zatiaľ veľa nerozumieme o fáze 2 úsvitu X – iba to, že Wolverine Benjamina Percyho bude jedným z nich. Teraz však máme druhý titul Hellions, s skladaním Zeb Wells, ako aj Steven Segovia o umeleckých povinnostiach. Tímové studne zostavené sú … bizarné, prinajmenšom. Kniha je typom verzie Suicide Squad alebo Thunderbolts X-Men, ktorá zostavuje tím darebákov, avšak s niekoľkými hrdinami ich udržiava pod kontrolou. Kto teda bude robiť špinavú prácu X-Men?

Traja mutanti za poplatok Hellions

(Obrázok: Marvel Comics)

„Profesor X“ tímu je pán Sinister. Áno … práve tam začíname. Sinister dáva tento tím dokopy, ale tiež vyberie dve tradičné X-Men. Po prvé, je tu zmätok, bezohľadnejší mladší brat Cyclops. Rovnako ako vtedy je tu Psylocke, ktorý zlovestný pracuje na stránkach padlých anjelov. Je to zvyšok Hellions Zeb Wells využíva, čo zvyšuje obočie …

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekúnd po 12 minútach, 40 sekúnd

Živý
00:00
12:40
12:40

Zeb Wells spája nejaké podivné mutanty

Okrem zmätku, Psylocke, ako aj zlovestne, dostávame nejakých darebákov D-Lister, ktorí by boli jednorazové, keby mutanti dokázali zomrieť. Divoké dieťa, Empath, Harpoon, Orphan Maker a… Nanny. Nemôžete mať na pamäti, kto je Nanny? No, je partnerkou na výrobu sirôt, uviaznutá v kyborgskom brnení, ktoré sa javí ako vajíčko:

Tak desivé. (Obrázok: Vojna ríše: Uncanny X-Men #1, Marvel Comics)

Zo všetkých týchto postáv je Empath jediný originálny Hellion. Napodiv, aj keď existuje kniha Marauders, dvaja z Hellions, Harpoon, ako aj pán Sinister, boli skutočne originálnymi záškodníkmi. Presne to, ako Zeb Wells využije túto zvláštnu dávku v Hellions, bude zábavné objaviť. “Nemôžem uveriť, že mám možnosť hrať v pieskovisku Jonathan Hickman, ako aj podnikanie, ktoré boli tak pozoruhodne vytvorené,” uviedol Wells v tlačovej správe. “Pre moje peniaze je to najzaujímavejšia hra v meste a nemôžem sa dočkať, až sa v nej uvoľní táto veselá skupina psychopatov.”

Aká je budúcnosť padlých anjelov?

(Obrázok: Fallen Angels #1; Cover, Marvel Comics)

Psylocke, ako aj zlovestné sú dve z primárnych postáv v padlých anjeloch, ktoré sa chystajú po hiatus po probléme šesť, pretože Bryan Hill má rovnako veľa televíznych povinností (tiež skladá Batmana, ako aj cudzincov … ďalšiu vynikajúcu knihu). Aj keď kniha nebola označená za zrušenie, je pozoruhodné, že polovica obsadenia sa objaví v Hellions, keď sa Zeb Wells pripojí k O-Office. Dúfajme, že padlí anjeli nie sú hiatus tak dlho. Jedna vec je jasná – Marvel si chce zabezpečiť, aby boli zlovestné a Psylocke videné každý mesiac, takže nezabudnite sledovať tieto dva.

Hellions od Zeb Wells, ako aj Steven Segovia debutuje v marci 2020.

(Odporúčaný obrázok: Hellions#1; Cover, Marvel Comics)

Leave a Comment