Gosh Comics, ako aj poškodený pohraničný nápoj, ako aj kreslenie návratov online! -Pripojte sa k nám Thurs, 13. októbra s hosťujúcim umelcom Will Morris

, ktorý máte radi na internete komiks Social je späť! Náš štrnásť dní bože! Komiksy, ako aj poškodený pohraničný nápoj, ako aj remízy sa vracia tento štvrtok 13. októbra s hosťujúcim umelcom Willom Morrisom. Nielenže naše na internete d & ds udržiavajú všetkých tých, ktorí by uspokojili v rutinnom kontakte v Kráľových náručí v Soho v Londýne. Podujatie pre oveľa viac celosvetové publikum.

(Art plagátu, vyššie, Joe Stone)

Začneme tento týždeň o 19:15, aby sme poskytli všetkým, ktorí sa zúčastnili na Twitteri, šancu predstaviť sa každému druhému, pretože sa snažíme pokračovať v rozvíjaní ešte silnejšieho zmyslu pre komunitu. Kreslenie kôl sa začína o 19:30, ako je obvyklé, ako obvykle.

Takže, keď sa znova pripojíte k nám online, práve tu sú „pravidlá“ …

Využívame náš rutinný formát krčmy, upravený pre digitálnu platformu. Takže ak ste nikdy nešli na jedno z našich mesačných stretnutí, presne to bude fungovať. Naši hosťoví umelci si každý večer vyberú štýl kresby pre tri sedenia. Každú z týchto výziev zverejníme s hashtag #GOSHBFDD v troch dávkach o 19:30 (čas Spojeného kráľovstva), 20:15, ako aj od 9:00 od oboch GOSH! Účet komiksu Twitter, ako aj poškodený účet Twitter Frontier. Máte 30 minút na to, aby ste niečo namontovali na túto tému, po ktorej strávime 15 minút výberom šampióna pred začiatkom ďalšieho kola. Nepamätajte si publikovanie svojich kresieb pomocou hashtag #GOSHBFDD, aby sa všetci mohli vidieť rovnako ako pripojiť sa. Rovnako ako aj tak, aby sme mohli rýchlo získať!

Túto štrnásť dní máme Morris ako hosťujúci umelec v očakávaní jeho nadchádzajúceho historického fantasy série evanjeliu tento rok v novembri z Picture Comics. Will’s Comics bol publikovaný podľa takých významných mien ako Nobrow Press, Rebellion/2000 nl, Vertigo, ako aj ďalšie. Jeho debutovú grafiku The Silver Darlings vydal Blank Slate Books v roku 2013.

Či už ste rutina alebo nováčik, všetci sú vítaní, preto sa prosím pripojte a buďte súčasťou nášho celosvetového nápoja a zábavu! Rovnako ako vtedy, keď sa vám v tomto prípade tešíte, prečo nepreskúmať Gosh! Comics WebStore tu?

Leave a Comment