DC Fandome Black Adam Panel odhaľuje Justice Society (ale nie Ameriku?)

počas DC Fandome, The Rock konečne hovoril o filme, ktorý vyvíjal s Warnerom Brosom a DC Comics Desať rokov: Black Adam . Videl, pretože Warner oznámil obsadenie skaly, Black Adam sa rýchlo stal jedným z najočakávanejších filmov z DCEU. Všetci sme si mysleli, že počas Shazamu sa na neho nahliadneme! Sólový film, ale bohužiaľ, to sa nestalo. Mali sme však pán, takže to bola stále výhra. Dwayne Johnson mal čo povedať, vrátane odhalenia herca Noah Centineo ako Atom Smasher – superhrdina, ktorý môže rásť na veľkosť mrakodrapov. Ale Atom Smasher nie je jediný hrdina, ktorý sa pripojil k Black Adam.

DC Fandome Black Adam Panel: The Rock predstavuje Justice Society of America

Dobre, nie technicky filmové zábery, ale stále celkom pôsobivé. (Warner Bros/DC Comics)

Potom, čo tvrdil, že nechcel príliš odhaliť, Rock pokračoval v odhalení úžasného množstva – čo je iterácia tímu Justice Society. Aj keď povedal, že ľudia sa pýtajú na „Justičnú spoločnosť Ameriky“, Johnson ich označoval iba ako „spravodlivosť“ pre zvyšok panelu DC Fandome Black Adam. Dáva to zmysel … Black Adam nie je z Ameriky a Justice League tiež upustila od „Ameriky“. Funguje to lepšie, nielen to, aby bol oveľa globálnejší, ale aj ako lepšie názvy tímov.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekúnd po 12 minútach, 40 sekúnd

Živý
00:00
12:40
12:40

Koho teda dostávame? Po prvé, dvaja klasickí členovia, Hawkman a Doctor Fate. Toto sú dve silné postavy samy o sebe, a napriek tomu je Black Adam stále oveľa silnejší. Ďalšími dvaja členovia sú „noví rekruti“ do tímu: cyklón a samozrejme Atom Smasher. Sú tiež veľmi silné. Úloha Black Adam v spoločnosti Justice Society je jednoduchá. Chce ich poučiť „Pravda, spravodlivosť a čierny Adam“. Očakávajte veľa násilia z tohto.

Ukážka počas panela DC Fandome Black Adam prišla v dvoch častiach, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

(Odporúčaný obrázok: Warner Bros/DC Comics)

Leave a Comment