Cap sa otočí päťdesiat

, myslel si, že hovorím o kapitánovi Amerike, však? Nesprávne. Na scéne máme ďalšieho kapitána: Kapitán Marvel. Kapitánovo alter ego, ktoré hrá Carol Danvers, oslavuje tento rok svoje 50. ročné výročie. Prvýkrát sa objavila v Marvel Super-Heroes #13. Táto komiksová kniha je originálnou tvorbou Thomasa, Lee, Kirbyho, Simona a Everetta (scenár) s Colanom, Manely, Ayersom, Kirbym a Romite o umení. Marvel predvádza toto výročie s piatimi rôznymi variantmi v rôznych problémoch Marvel (CBM). Môj osobný favorit je obal letectva od spoločnosti Avengers #4, vyplývajúcich zo 4. júla 2018.

Marvel veľmi hrdinovia #13

Zdá sa, že táto mocná žena zo 60. rokov sa objaví budúci rok vo filme kapitána Marvela (CBM). Aký obrovský katalyzátor pre jej komiksy. Keď vidíme, že je to prvý vzhľad Danvers v MCU, môžeme očakávať príbeh o pôvode. Ale fanúšikovia Marvel Marvel vedia, že došlo k početným inkarnáciám kapitána Marvela. Táto rola bude prvé vystúpenie herečky Brie Larsonovej ako kozmická čiapka. Nie som oboznámený s touto herečkou, takže sa budeme musieť spoliehať na to, že Marvel ju nezasahuje. Nakoniec je tento filmový katalyzátor podstatný pre dva komiksy: Marvel Super-Heroes #13 (1968) a pani Marvel #1 (1977).

Skontrolujme čísla a uvidíme, či dokážeme všimnúť zlato v najnovšej Star Marvel. Zdá sa, že výbuch „Psyche-Magnetron“, ktorý vytvoril kapitán Marvel, posunul jej vintage komiks do nových výšok zisku (wiki). Marvel Super-Heroes #13 má súčasnú návratnosť investícií 77,4% v (8.0) v maximálnom časovom rámci. Middle Grades sa tiež zúčastnili na vykazovaní 28% až 43%, jasný a trvalo pozitívny výnos. Dokonca aj nižšie grady sa vrátili až 53,8%, áno, Power Cosmic je nažive a dobre v tejto špekulácii (GOCOLLECT).

Revolučná žena

Kapitán Marvel mal v priebehu rokov početné inkarnácie od Kree Warrior po Blond He-Man a dokonca aj šedovlasý čiapka. Vzhľadom na nové storočie a revolúcie ženy požadujú na Twitteri; Je to dobrá vec, ktorú vidíme verziu Carol Danversovej kapitána Marvela. Dostaneme nový MCU, ktorý vezme iný druh superhrdiny: Marvel’s Energy Blaster. Jej nadľudská sila, rýchlosť a robustnosť, ktorú sme už videli v MCU. Ale nové sily manipulácie s energiou, letom a predpovedaním budú niečo iné a zábavné. Táto nová úroveň energie bude veľmi filmová. Oveľa viac intergalaktickej úrovne sily podobnej Striesne surfer. Pomyslite na kapitána Marvela ako na super-stupňovej superwoman s energiou otryskaním a úžasnými špekulatívnymi návratnosťami.

Výstraha spojlera

Videli ste, čo je pravdepodobne najlepší superhrdinový film z roku 2018? To je správne. Hovorím o Avengers: Infinity War. Ak ste to neurobili; Potom prestaňte čítať, pretože sa chystám zverejniť úžasnú scénu úverových správ po skončení filmu. Tu ide .. Nick Fury a jeho pravá dáma sú nespôsobilé alternatívnou realitou, ktorú Thanos vytvára. Keď sa Nick rozpúšťa do prachu Pixie, naposledy sa mu podarí poslať text. Symbol, ktorý bliká na obrazovke mobilného telefónu, je hviezda kapitána Marvela. Môže Carol Danvers zachrániť deň ako kapitán Marvel proti úžasnej sile Thanosa a jeho brady?

Zdieľajte toto:
zdieľam

Redit
Twarch

Linkedin
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Vreckovka

Whatsapp

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Čistenie 100 najlepších strieborných vekov: Marvel Super-Heroes #13Marve Super-Heroes #13 je dvojitý kľúč, pričom sa objaví Carol Danvers a kapitán Marvel. Carol je však postava, v ktorej Marvel vsadil celú franšízu s kapitánom Marvelom filmu. Legrační je, že film, ktorý si vybrali ako stan pre tento príbeh Marvel…
21. júla 2021 v „komiksoch“

Prehľady Comiclist: Captain America Arniversary Tribute #1Captain America oslavuje tento mesiac 80 rokov bojujúcej tyranie! A aký lepší spôsob, ako oslavovať, ako mať káder najlepších umelcov Marvel, ktorý prekreslil a modernizoval pôvod kapitána Ameriky a debut červenej lebky z komiksu kapitána Ameriky, ako aj návrat Cap v…
16. marca 2021 v „Comiclist“

Oslávte kapitán Ameriku týmito 80. výročím Coversy, teraz si môžete vyskúšať všetkých osem obalov kapitána Ameriky 80. výročie, ktoré sa budú predávať v júli. Vydanie médií – Tento rok Marvel Comics ctí 80. výročie kapitána Ameriky novou zbierkou pozoruhodných variantov! Zobrazenie obalov vašej obľúbenej prebiehajúcej série…
30. júna 2021 v „Comiclist“

Leave a Comment