Bob’s Novinky o veciach !!!

Toto publikovanie je uvedené v:

Hlavné body na domovskej stránke,
Rozhovory, ako aj stĺpce,
Správy o maloobchodnom obchode Westfield

*Tento minulý víkend 24.-26. februára sa v Oaklande v Kalifornii konalo úplne prvé výstava obrázkov, ako aj okrem oslavy 20. výročia spoločnosti, veľa oznámení o nadchádzajúcich pracovných miestach zahŕňa::

–Crime a Fear od Steve Niles, ako aj Scott Morse;
-Šťasný! Grant Morrison, ako aj Darrick Robertson;
– Tretí zväzok Kieron Gillen, Jamie McKelvie, ako aj fonogram Matthewa Wilsona s názvom The Interial Girl.
–Chin hudba Steve Niles, ako aj Tony Harris;
–Bedlam od Nicka Spencera, ako aj Rossmo;
–Black Kiss II od Howarda Chaykina!

Kliknite na blog Robot 6 Blog o zdrojoch komiksu, kde získate oveľa viac informácií, ako aj umelecké diela!

*Krvácanie Awesome hlási, že Brian Michael Bendis prevezme X-Men, keď opustí Avengers koncom tohto roka! (To naznačuje, že mutanti vyhrávajú Avengers vs X-Men? Hmm?)

*David Morrissey, ďalší lekár z lekára v roku 2008, ktorý Vianoce špeciál, bol obsadený ako guvernér v sezóne tri AMC The Walking Dead!

*Andy Diggle a Mark Buckingham budú inovatívnym tímom pre prvý oblúk nového lekára, ktorý koncom tohto roka pre IDW pre IDW! (Možno, keď sa začne nová sezóna tento rok na jeseň?)

*Len na obmedzený čas poskytujú Sonic Drive-ins bezplatnú spravodlivosť ligy „Super Tots“ s nákupom jedného z detských jedál Sonic’s Goofy Pack!

Leave a Comment

Bob’s Novinky o veciach !!!

Toto publikovanie je uvedené v:

Hlavné body na domovskej stránke,
Rozhovory, ako aj stĺpce,
Správy o maloobchodnom obchode Westfield

*George Takei, pán Sulu z fanúšika Star Trip, bude hrať v novembri Kevin Keller #6 z Archie Comics. Nie je to skôr šoková hodnota času, ktorý sa Punisher objavil v Riverdale, ale stále je celkom v pohode.

*Spoločnosť DC Entertainment vyhlásila štvrtok 19. júla ako Deň Dark Knight Rises Day na oslavu otvorenia posledného otvorenia netopierov Christophera Nolana v divadlách a IMAX ® v piatok 20. júla. Fanúšikovia, ktorí idú do svojho regionálneho predajcu komiksov 19. júla získa bezplatnú komiksovú knihu o špeciálnej edícii s niekoľkými špeciálnymi ukážkami súčasného, ​​ako aj nadchádzajúcich komiksov Batman, ako aj grafických románov, ako aj tlačidiel Batman na základe prvého príchodu, „kto prv príde, kto je kto prv príde,“.

*Ed Brubaker odstúpi ako spisovateľ kapitána Ameriky s problémom #19, bude však pokračovať v zimnom vojakovi v blízkej budúcnosti.

*DC nakoniec vydáva Doc Savage #18, posledný problém, ako aj druhú časť dvojdielneho príbehu, ktorý nikdy nevidel svetlo dňa, keď DC minulý rok vytiahol zástrčku na svojej prvej línii vlny. Problém sa však ponúka iba na digitálne sťahovanie. Hej, aspoň si to môžete skontrolovať!

*Aj keď tento týždeň objaví Alan Moore, ktorý dokončuje svoju poslednú ligu mimoriadnych gentlemenov, už odhalil nový pre rok 2013 s názvom Nemo: Heart of Ice, v hlavnej úlohe Pirate Jenny.

*Už žiadne Akbar, ako aj Jeff! Matt Groening sa rozhodol ukončiť svoj život v Hell Comic Strip po 30 rokoch.

Leave a Comment