Aké grafické romány DC Comics musíte skontrolovať tento rok v novembri 2020

na niekoľko rokov alebo mesiace alebo desaťročia (kto vie), Američania idú s niektorými ťažkými obdobiami. Videli sme tlač, ktorá bola vyrobená do súpera ľudí. Rovnako ako sme si nepamätali na, hm … Dobre, snažil som sa urobiť nejaké hračky z grafických románov DC Comics, ktoré musíte skontrolovať tento rok v novembri. Príbeh podobný Gothamovi nie je to okrem ďalších dvoch fungovať. Áno, máme nového prezidenta. Áno, práve sme boli svedkami najväčšej účasti voličov v histórii. Okrem toho bude nasledujúcich pár mesiacov čudné. Poďme však hovoriť o tom, čo je skutočne dôležité: komiksy!

Ťažká doba: Celková zbierka

(Obrázok: ťažký čas: Celková zbierka, DC Comics)

Čo sa stane, keď dizajnér Howarda Ducka produkuje príbeh o pôvode Teen superhrdinov? Máte ťažký čas. Tradične sa podivínsky tínedžer, ktorý si šikanuje, sa stáva superhrdinou-ako napríklad Spider-Man, ako aj pani Marvel, ako aj takmer každá postava X-Men. V ťažkom čase: Celkový zber, jeden z šikanov, Ethan, namiesto toho dostane superveľmoci. Avšak ťažký čas nie je ako Brightburn, kde si mladík s právomocami chce všetko zničiť. Namiesto toho, keď sa zaoberá 50-ročnou vetou po tom, čo sa žartoval smrtiaci, sa Ethan snaží snažiť sa spravovať svoju novú silu. Akýkoľvek druh času je špeciálny komiks superhrdinov, musíte si ho skontrolovať, takže je to úplne jeden z novembrových grafických románov DC Comics Graphic, ktorý musíte vyzdvihnúť.

X

Mario Kart DLC Gold Rush.mp4

0 sekúnd po 12 minútach, 40 sekúnd

Živý
00:00
12:40
12:40

Spisovatelia: Steve Gerber, ako aj Mary Skrenes
Umelci: Steve Bird, ako aj Brian Hurtt
Dátum vydania: 3. novembra 2020
Oficiálne obťažovanie:

Od Steve Gerbera, neskoro dizajnéra podvratných klasík, ako je Howard The Duck, je ťažký čas jedným z jeho mnohých špeciálnych výtvorov! Čo malo byť hlúpym žartom, nakoniec stálo štyroch stážistov ich životy-a 15-ročného Ethana Harrowa jeho budúcnosti. V Ethane však rastie niečo silné a teraz je uniknuté.

Keď Ethan a Brandon súhlasili s tým, že v škole žartujú atmosféry, Ethan veril, že sa budú smiať. Keď Brandon diskutuje o okraji … Ethan prejavuje určitú metafyzickú silu, ktorá zabije jeho priateľa. Výsledky súdneho konania sú rýchle, ako aj závažné, ako aj sudcovia trestov Ethan na 50 rokov väzenia. Bude táto silná sila žijúca vo vnútri Ethana ako zdrojom moci, možnosťou vykúpenia alebo najkrutejším kliatbám? Rovnako ako existuje niekto, kto mu môže pomôcť zvládnuť?

Zhromažďuje ťažký čas #1-12, ako aj ťažký čas: Sezóna dva #1-7.

Lois Lane: oponent ľudí

(Obrázok: Loise Lane: Oponent of the People, DC Comics)

LOIS LANE: Oponent ľudí bol minulý rok rýchlo jednou z najlepších sérií, avšak keď pandémia zasiahla, séria stratila trochu dynamiky. Lois Lane je omnoho viac ako Supermanova manželka, avšak bežne je to, čo je minimalizovaná. Greg Rucka však robí situáciu, že Lane je najmocnejšou osobou vo vesmíre DC. Brian Michael Bendis tiež pomáha dosiahnuť túto situáciu v podujatí Leviathan. V súperi ľudí Lane vyšetruje zápletku, ktorý zahŕňa problémy v reálnom svete (napríklad deti, ktoré chýbajú na hranici), všetku metódu nebezpečenstva proti Supermanovi. Rovnako spolupracuje s Rene Montoya, otázkou – ktorá loví kohokoľvek, kto je zodpovedný za útok na Loisov život. DC Comics nemá veľa grafických románov v hlavnej úlohe Lois, takže keď to vyjde v novembri, nezabudnite si ho skontrolovať.

Spisovateľ: Greg Rucka
Interpret: Mike Perkins
Dátum vydania: 24. novembra
Oficiálne obťažovanie:

Odhalila najnebezpečnejší trik vo vesmíre DC … teraz ho musí overiť! Po zhrnutí tlače v Bielom dome – a prineste trik, ktorý by mohol prerušiť Supermanov život – Lane sa vydá na trýznivú cestu, aby objavil nebezpečenstvo pre jej druhú polovicu, ako aj pre dej, ktorý dosiahne najväčšiu úroveň celosvetových maklérov moci ako svetový vodcovia. Najpredávanejší spisovateľ Greg Rucka, ako aj uznávaný umelec Mike Perkins, sa spojí s príbehom sprisahania, intríg, ako aj vraždy, ktorá testuje limity vyšetrovacieho novinára Lois Lane. Keď sa tajné prehlbuje, obavy loví ľudí zodpovedných za pokus o život reportéra. Chcú však, aby bola mŕtva, pretože to, čo chápe, alebo jej zabránili objaviť viac?

Zhromažďuje Lois Lane #1-12.

Victor, ako aj Norah: Gotham ako príbeh

(Obrázok: Victor, ako aj Norah, Gotham ako príbeh, komiks DC)

Linka DC YA mala rolku vynikajúcich grafických románov, od Teen Titans: Raven, priniesol mi oceán, ako aj ďalšie. Avšak Victor ako Norah: Gotham podobný príbeh vyzerá ako jeden z ich fascinujúcich – a nie len preto, že sa tentokrát zameriava na darebáka. Všetci rozumiemePôvod Freeze. Jeho manželka Norah uzavrela smrteľnú chorobu, takže ju zamrzol, zatiaľ čo hľadal liek, avšak v tomto procese sa nakoniec stal pánom Freeze. Chápeme teda, že tento príbeh jedného dňa sa jedného dňa skončí katastrofou (najmä ak ste videli sezónu Harley Quinn). Avšak ako tínedžeri to bude ešte oveľa tragickejšie. Takže, ak máte radi Shakespearovské tragédie, Ya Fiction, ako aj superhrdinov, potom je to jeden z grafických románov DC Comics, ktorý musíte skontrolovať tento rok v novembri.

Spisovateľ: Lauren Myracle
Interpret: Isaac Goodhart
Dátum vydania: 3. novembra
Oficiálne obťažovanie:

NEW YORK TIMES BESTSELLING AUTOR LAUREN MYRACLE (TTYL, TTFN), ako aj umelec Isaac Goodhart (pod mesiacom: A Catwoman Tale) sa stretol v tomto ohromujúcom príbehu o živote oživo .

Sedemnásťročný Victor Fries má chladné srdce. Potom, čo jeho súrodenec zomrel v tragickom dome, za ktorý sa Victor cíti zodpovedný, jeho rodičia sa izolovali, ako aj Victor venoval celý svoj život jednej veci: vede.

Nora Kumar je plná života. Trpí nevyliečiteľným zdravotným problémom, ktorý v nej pomaly vezme, a tak sa rozhodla, že sa jej posledné dni naplnia v jej letnom dome mimo Gotham City až do jej narodenín. V ten deň plánuje vziať si svoj vlastný život.

Keď sa Victor a Nora vyskytujú, aby uspokojili na cintoríne mimo mesta, sú ohromení, aby objavili spojenie, ktoré vo svojom živote chýbali. Ich letné rýchle špirály do krásnej romantiky, ako aj Victorovo chladné srdce začína rozmraziť, čo mu umožňuje potešiť sa v živote len o niečo viac. Keď sa však Victor dozvie o Norovej chorobe, je nútený pokúsiť sa objaviť možnosť, aby zabránil strate jedného človeka, ktorého miluje … akýmkoľvek typom potrebných.

Victor & Nora: Príbeh podobného Gothamu je tragickým príbehom o živote v plnom rozsahu, ako aj to, čo skutočne naznačuje, že miluje … a pustiť sa.

Toto sú naše výbery toho, čo DC Comics Graphic Rovels musíte skontrolovať tento rok v novembri. Ale ako vždy by sme od vás radi počuli? Čo si myslíte, že si musíme prečítať?

(Odporúčaný obrázok: Batman: Traja vtipáci, DC Comics)

Leave a Comment