Úžasné umenie: Oslava 20 rokov Hellboy

Mike Mignola Red. poškodené rohy. Najlepšia ruka doom. Veľké prsia, ako aj krútiaci sa chvost. Hellboy Mike Mignola nepotrebuje úvod, ak ste skutočným fanúšikom komiksov.

Najviac nepravdepodobný hrdinovia – démon z pekla, ktorý nacisti počas druhej svetovej vojny predchádzajú s veľkými mužmi, ako aj zaobchádzanie s nadprirodzenými rizikami každý deň – sa neustále objavuje za okolností, ktoré drží strednú pôdu medzi komiksovými a šialenými .

Uprostred toho všetkého je Mindset Hellboya vždy „svet je šialené miesto, neberme sa tak vážne“. naznačuje, že hoci bude mať vždy horší deň, ako kedy uvidíte, po skončení boja naleje všetky chudobné veci pivom.

Pri spätnom pohľade je Hellboy s najväčšou pravdepodobnosťou najvýznamnejším hitmi nezávislých na hlavu pred Walking Dead, Mike Mignola však určite nikdy neočakával, že to bude situácia, keď v roku 1994 v roku 1994 uvoľnil postavu. Ako povedal hrdinskému komplexu LA Times:

“Keď som začal„ Hellboy, ‘veril som, že to nebude fungovať, ale aspoň by som sa mohol pozerať späť na svoje smrteľné lôžko, ako aj otrasne poukazovať na túto vec, ako aj štát, keď som urobil knihu, ktorá sa týkala toho, čo som si želal. urobiť. ““

A tu je ešte jedna ohromujúca citácia, z príbehu na IO9, kde Mignola vyberie niekoľko z jeho preferovaných kúskov za posledných 20 rokov, ale pred zdieľaním jeho výberov to uvádza:

“Mal by som vopred uviedol, že sa to môže stretnúť s tým, že sa mi páči moja vlastná práca, čo je úplne skreslená verzia, pretože sa mi zvyčajne nepáči nič, čo robím.”

Choď postava. Povedzte Bohu, aj keď veci vypracovali metódu, ktorú urobili!

Ak ste v omnoho viac čítaní na obrovských narodeninách Hellboy, skontrolujte USA Today a Multiversity, ktorí majú nejakú veľkú ochranu. Rovnako ako si nepamätáte, že zachytíte svoju kópiu nášho komiksu týždňa, Hellboy: Prvých 20 rokov HC.

Podeľte sa o svoje preferované umenie Hellboy v komentároch nižšie, na našej stránke Facebook alebo prostredníctvom označovania Twitter #AmazingArt a #HellboyDay.

Leave a Comment